Gabinet Podologiczny - Nasz Zespół

Karolina Matejka Podolog z opola dobry podolog dziecięcy dla dorosłych

Karolina Matejka


Nazywam się Karolina Matejka. Podologią zaczęłam pasjonować się już na studiach. Ukończyłam Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu na kierunku kosmetologia, roczną szkołę podyplomową Podologii we Wrocławiu oraz Akademię Podologii w Katowicach. Dodatkowo wiele kursów I szkoleń z zakresu podologii. Moje doświadczenie w zawodzie to 7 lat. Specjalizuję się w korekcji wrastających paznokci, terapii usuwania brodawek (szczególnie u dzieci 🙂 ), pedicure specjalistycznym, usuwaniu odcisków I modzeli, pielęgnacji stopy cukrzycowej. Moja praca to moja pasja, którą ciągle rozwijam. Kocham pomagać ludziom oraz dawać im ulgę w bólu.


Twój podolog – Karolina.


Daria Nycz-Bolsęga


Daria ukończyła Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu na kierunku kosmetologia oraz Akademię Podologii w Katowicach. Dodatkowo przeszła wiele kursów odnośnie diagnostyki stóp I płytki paznokciowej oraz pielęgnacji stopy cukrzycowej. Jest specjalistą od spraw podologii, wykonuje zabiegi z zakresu pielęgnacji stóp jak I opracowywania brodawek wirusowych, odcisków, modzeli oraz wrastających paznokci.


W naszym gabinecie poczujesz się bezpiecznie

Nasze gabinety wyposażone są w profesjonalny sprzęt. Bardzo dużą wagę przykładamy do higieny. Używamy odpowiednich środków do dezynfekcji powierzchni. Narzędzia, których używamy do zabiegów są ZAWSZE wysterylizowane. Posiadamy dwa osobne profesjonalnie wyposażone gabinety, w których poczujesz się komfortowo. Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu pielęgnacji, leczenia i profilaktyki stóp każdemu z Państwa. Nie mamy ograniczeń wiekowych Pacjentów. Zabiegi wykonujemy w przyjaznej atmosferze, dbamy o naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy, u nas poczujesz się bezpiecznie!

Gabinet Podologiczny Opole

Gabinet Podologiczny Karolina Matejka


Wiejska 50, 45-241 Opole

660 0123 56

kontakt@opolskipodolog.pl

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.

W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę prywatności & cookies